Nové CD - Cimbálová muzika Réva: 10 Seasons (.mp3 ukázky)Cimbálová Muzika Réva


tel:
+420 604 988810


jura.holub@seznam.cz
  
Jazz, klasická hudba, filmové melodie, lidové písničky, a dokonce i rock, to všechno dokáže zahrát Cimbálová muzika RÉVA s typickými lidovými nástroji. Díky značné pestrosti svého programu se RÉVA během deseti let své existence prosadila nejen doma, ale i v zahraničí (Slovensko, Belgie, Holandsko, Německo, Francie, Dánsko). Účinkuje v rozhlase a v českých i slovenských televizních pořadech: Šance, Neváhej a toč speciál, Noc s Andělem, Snídaně s Novou, Chalupárium, silvestrovské show na ČT 1 (1996), STV (1997), ČT 2 (2000) a TV Markíza (2001).

                           Akce & programy

RÉVA vychází vstříc svým zákazníkům a volí svůj program podle toho, na jaké vystoupení byla pozvána. Na rautech, firemních večírcích a prezentačních akcích hraje nejdříve k poslechu - převážně orchestrální skladby, poté následují živější lidové a jazzové melodie a písně, podle nálady a přání hostů přijdou na řadu i čísla v rockovém stylu. RÉVA má zkušenosti i s vystupováním na koncertech, divadelních premiérách, festivalech, plesech a společenských večerech, jindy zas vytváří příjemnou atmosféru v restauracích a barech. Na tanečních akcích a rodinných oslavách již ze začátku předvede, že bude hrát nejen ke zpěvu, ale že během večera zazní i melodie v rytmu valčíku, tanga, polky, blues, lambády, swingu, rock'n'rollu, a také pomalé i našlapané skladby od nejznámějších rockových skupin. Velmi často RÉVA koncertuje v základních a středních školách, pro něž má připraveno několik typů zábavně poučných pořadů, jejichž program se vždy přizpůsobí věku diváků. Tyto koncerty jsou žánrově namíchány tak, aby děti či studenti poznali, že i při cimbálovce se můžou dobře bavit.

                         Vlastní doprava & aparatura

RÉVA poskytuje profesionální služby, k čemuž patří i vlastní doprava a ozvučení. Díky kvalitnímu vybavení (mikrobus VW Transportér, mikrofony Shure, aparatura Peavey) dokáže spolehlivě přijet kamkoliv a ozvučit jakýkoliv prostor (od malého baru až po velký sál). Pro moderování plesů, koncertů a firemních akcí má k dispozici bezdrátový mikrofon.
Pokud již není zadána, RÉVA je připravena zahrát v průběhu celého roku, neboť její členové nemají žádné jiné vedlejší zaměstnání.

   nahoru
© Dita Hanousková 2002-2008   211080627